Szukam recenzji o nowych grach

Szukam recenzji o nowych grach

Dzień dobry.

Mój brat zainstalował na komputerze wersję demonstracyjną gry The Sims 4. Chciałam wykonać prezent i zakupić nam pełną wersję tej gry. Gdzie mogę wykonać to w najniższej cenie?

alikont

Posty: 20

 
Hej.

Kolega powiedział mi dziś, że są serwisy, których zadaniem jest testowanie jedzenia. Długo się nie zastanawiałem się i pospiesznie zajrzałem do jednego takiego serwisu. Jestem zadowolony, bo nie muszę od teraz analizować składu produktów, który mam pod ręką.

grall

Posty: 23

 
Witam.
Byłam ostatnio w markecie spożywczym i kupiłam dla dzieciaków batony mleczne Monte snack. Trudno mi się wypowiedzieć, bo sama ich nie jadłam, ale miny maluchów były bezcenne. Od razu po zjedzeniu batona prosiły mnie, aby iść do sklepu po kolejnego, a najlepiej także kilka na kolejne dni.

Byłam w szoku, że konkretne produkty mogą im tak posmakować.

Dagmara87

Posty: 22

 
Cześć .

W każdy weekendowy wieczór często szukałem rozmaitych filmów lub programów telewizyjnych, które mogłyby wpaść w mój gust. Okazywało się bardzo często, że zmarnowałem tylko czas.

Sporo poświęcałem na poszukiwanie odpowiednich pozycji, dopóki nie znalazłem strony: http://www.sprawdzamto.pl/category/film-i-telewizja/. Mogę miało polecić, bo są tam ciekawe recenzje i propozycje filmów/seriali, których wcześniej nie znałem.

dobrmmm

Posty: 23

 
Dzień dobry.
Zdarzyło się Wam kiedykolwiek testować jedzenie, a więc porównywać jego skład, smak, a także walory zdrowotne? Muszę przyznać, że zdecydowałem się na to, na początku moje zakupy były zdecydowanie dłuższe, bo „studiowałem”, jakie składniki zawiera produkt. Okazuje się, że im krótszy skład tym większe prawdopodobieństwo, iż dany produkt jest zdrowszy.

Pietiap

Posty: 27

 
Hej.

Mogę pochwalić się, iż w 3 dni pochłonęłam wszystkie odcinki poszczególnych sezonów serialu Salem. Fabuła faktycznie mnie zaintrygowała. Nie jest to na szczęście kolejny serial o niczym, bowiem warto go obejrzeć. W sumie z drugiej strony bezproblemowo odszukać linki, pod którymi odnajdziemy serial Salem w necie.

derWER

Posty: 23

 
Witam.
Byłam ostatnio w markecie spożywczym i kupiłam dla dzieciaków batony mleczne Monte snack. Trudno mi się wypowiedzieć, bo sama ich nie jadłam, natomiast miny maluchów były bezcenne. Od razu po zjedzeniu batona prosiły mnie, aby iść do sklepu po kolejnego, a najlepiej zarówno kilka na kolejne dni.

Byłam w szoku, iż konkretne artykuły mogą im tak posmakować.

Fanatyk

Posty: 29

 
Witam.

Kilka dni temu kolega polecił mi serial Salem, ale nie byłam pewna czy zacząć go oglądać, bo zazwyczaj oglądam seriale „od deski do deski”. Przeczytałam jednak recenzją na jego temat i zrezygnowałam.

cichoszek

Posty: 25