chcę się pośmiać na filmie, co polecacie?

chcę się pośmiać na filmie, co polecacie?

Cześć. Planujecie wybrać się na „Ostatni Klaps” z Frytką? Słyszałam, że zapowiada się na najlepszą polską komedię od lat. Co myślicie na ten temat? Planujecie iść do kina?

filmierz22

Posty: 26

 
22 maja ma być premiera nowej komedii z Frytką w roli głównej, więc w maju chyba właśnie na to warto się wybrać. Zwłaszcza, że dawno polskich komedii nie było w kinach, więc może wreszcie będzie hit na miarę lat 90-tych.

agooor4

Posty: 25

 
Mnie ciekawi nowa komedia z Frytką, ciekawe, jak zagra. Film ma wejść do kin po dwudziestym maja, to możesz zobaczyć. Wydaje mi się, że na wieczór ze znajomymi znakomicie pasuje właśnie komedia.

XX|

Miki

Posty: 13

 
Mariusza Pujszo kojarzę tylko z filmu Kac Wawa, ale może w roli scenarzysty sprawdzi się lepiej niż aktora. Jak przeczytałam opis filmu to naprawdę nieźle się zapowiada więc może się wybiorę.

Wygodniś22

Posty: 30

 
W ostatnich latach mało polskich komedii było w kinach. Ja pamiętam Kac Wawa, ale wszyscy wiemy, jaki był jego poziom.

Django

Posty: 37

 
Dawno już nie było żadnej fajnej polskiej komedii. Ostatnio kojarzę „Kac Wawa”, ale to raczej nie na plus.

marysss

Posty: 27

 
Myślę, że ze znajomymi to najlepiej na jakąś komedię iść. Tylko niestety moim zdaniem coraz mniej śmiesznych, takich nowych tematów w filmach, więc niektóre komedie już nudzą.

duduś33

Posty: 24

 
Troszkę głośno zrobiło się o najnowszej komedii Mariusza Pujszo więc chyba warto się wybrać do kina i zobaczyć, czy film rzeczywiście będzie fajny, no i jak Maja Frykowska poradzi sobie w głównej roli. Wydaje mi się, że ona też troszkę osób przyciągnie – z czystej ciekawości pójdą do kina.

mercedess

Posty: 17

 
Nie przepadam za polskimi komediami, no może z wyjątkiem tych z lat osiemdziesiątych, klasyka była fajna, ale późniejsze przeboje raczej mnie nie ujmują, zwłaszcza, jak z są z Pazurą, Lindą i całą „plejadą” polskich gwiazd.

fuey

Posty: 32

 
„Ostatni Klaps” naprawdę nieźle się zapowiada i na pewno wybiorę się, jak tylko wejdzie do kin. Ciekawa jestem, czy film będzie tak śmieszny, jak zapowiedzi, fajny, dwuznaczny plakat go promuje i piosenka, więc zobaczymy, czy taki hit rzeczywiście będzie.

dobryrd

Posty: 21