Czy online są serialne z TV ?

Czy online są serialne z TV ?

Dzień dobry. Gdzie powinienem rozpocząć poszukiwania najlepszych seriali? Może ktoś z Was jest w stanie napisać co nieco na temat własnych przemyśleń oraz wydać jakąś rekomendację? Dzięki z góry.

123doer

Posty: 14

 
Trudno ustosunkować mi się do tego, które seriale tv można polecić. To zależy od tego, jaka tematyka jest z Waszego punktu widzenia bezsprzecznie najlepsza. Ja uwielbiam seriale z kategorii sci-fi, aczkolwiek moją sympatię zyskały także niektóre seriale kryminalne.

Mechanik

Posty: 16

 
Najlepsze seriale z całą pewnością nie są produkowane w Polsce. Wydaje mi się, że nasze produkcje mają jednak zdecydowanie zbyt niskie budżety, aby osiągnąć sukces.

namok

Posty: 24

 
Nigdy nie miałam wątpliwości, że w Stanach Zjednoczonych produkowane są zdecydowanie najlepsze seriale. Widzę, że dużo ludzi na tym forum dyskusyjnym zgadza się ze mną. Nieraz Anglicy stworzą także coś fajnego, a reszta krajów raczej bez rewelacji, w tym Polska.

donbagino

Posty: 24

 
W przeszłości oglądałem polskie seriale tv. Obecnie przerzuciłem się na propozycje zagraniczne, które są wyprodukowane w zdecydowanie innym stylu. Nie mogę powiedzieć złego słowa zarówno na polskie, jak i zagraniczne seriale.

Dziadek

Posty: 32

 
Jestem bardzo usatysfakcjonowany, że w Internecie dostępne są w ogóle seriale online. Nie mam żadnych wątpliwości, że dzięki nim zdecydowanie ciekawiej spędzam wieczory, co jest godne odnotowania :)))

kombo87

Posty: 21

 
Dziwi mnie nieco fakt, że seriale potrafią być dostępne dopiero wtedy, gdy uiścimy jakąś kwotę. Zdecydowanie doskonalsze rozwiązanie to obejrzenie paru reklam.

andrew66

Posty: 13

 
Od wielu lat oglądam seriale tv. Dotychczas robiłam to wyłącznie z pomocą mojego telewizora, aczkolwiek w ostatnich tygodniach coraz mocniej zaczęłam interesować się produkcjami, które powstają w innych krajach i dostępne są wyłącznie przez Internet.

fruster

Posty: 18

 
Nie dziwię się, iż seriale cieszą się taką popularnością. Wiele ludzi dzięki nim zagospodarowuje długie zimowe wieczory. W sumie zarówno wykorzystuję ten pomysł, ponieważ bardzo miło jest obejrzeć jakiś interesujący serial po trudnym dniu w pracy :)

Mr Frog

Posty: 33

 
Mam swój ulubiony serwis internetowy, jeśli chodzi o seriale, a mianowicie http://tvseriesonline.pl. To miejsce, w którym znalazłem już kilka produkcji, które bardzo mocno przypadły mi do gustu. Sprawdźcie go :)

Kitas

Posty: 14