Czy przegrywanie vhs na dvd jest drogie

Czy przegrywanie vhs na dvd jest drogie

Cześć.

Czy ktoś z was zajmuje się przegrywaniem vhs na dvd? Nie wiem czy można to samemu zrobić czy trzeba szukać specjalnej firmy.

VHSSS

Posty: 24

 
Cześć. Niezmiernie podoba mis się twój pomysł i szczerze mówiąc to chyba ci go trochę podkradnę. To niezmiernie dobry pomysł na stworzenie niezmiernie oryginalnego filmu z tego tak niezmiernie istotnego wydarzenia.

Gerda

Posty: 28

 
Cześć. Dzięki za pomoc. Szukałam długo i tych najniezwyklej rzetelnych i kliknęłam w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl. Problem z prezentem mam z głowy.

Mogę spać spokojnie czekając na mój film.

frutiser

Posty: 16

 
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego wesela ze wstawkami z życia wcześniejszego. Zarówno ja i mój narzeczony mamy ponagrywane różne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali lecz są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za znaczny kłopot?

dobasz

Posty: 31

 
Cześć. No na nieszczęście mało kogo stać na tak kosztowne prezenty. Chodzi raczej o prezent nie drogi lecz niesłychanie oryginalny no sprawiający bliskim zaskoczenie i radość.

jommen

Posty: 26

 
Witam. zainspirowałem się tum forum i zamierzam tworzyć film z życia mojego dziecka. Nie myślałem uprzednio o tym, ale biorę na porodówkę kamerę. Nie wiem tylko co moja żona o tym powie. Natomiast nie chce nagrywać jej jak rodzi tylko pierwszy krzyk naszego maleństwa.

wertys45

Posty: 30

 
Hej.
Dzięki właśnie takiej nowoczesnej technice można spokojnie sobie umilić życie ponieważ można spokojnie wrócić do przeszłości.

izzy86

Posty: 28