klinika dentystyczna Toruń

klinika dentystyczna Toruń

Gdzie leczycie zęby i co najpoważniejszego w życiu robiliście w gabinecie? Interesuje mnie, czy można rozwiązać dość duże problemy i zaniedbania w stosunkowo krótkim czasie i ile to może mniej więcej kosztować.

Soryu

Posty: 1

 
Też mam z nimi bardzo dobre doświadczenia. Pod kątem wypełnień to się wszystko zgadza, czyli i kolor i odpowiednie umiejscowienie, diagnostyka, wywiad z pacjentem, masa wskazówek. Nie kombinują też za bardzo z cennikiem i znieczuleniem. Nie dopłacasz za znieczulenie przy większości zabiegów, co uważam za duży plus.

Marioleczka

Posty: 4

 
Byłam u nich na przymierzaniu nowego uśmiechu. Dwóch moich kolegów z pracy zrobiło sobie u nich właściwie światowej klasy uśmiech, dlatego sama postanowiłam zainwestować. Trochę kasy poszło, ale widok białych zębów to jest to.

Różyczka

Posty: 12

 
Lepiej wydać i zapomnieć o problemie niż bujać się pół życia z powracającym bólem, albo brakami wizerunkowymi. Tak szczerze mówiąc drogie leczenie stomatologiczne to robisz prawdopodobnie raz w życiu. Później wystarczy tylko regularnie się kontrolować.

Batiatus

Posty: 4

 
Leczyłam się u nich, a teraz chodzimy z całą rodziną. Protezy, mosty, wybielanie, co chcesz. Widziałam u nich ludzi, którzy przychodzili z takimi wadami, że wręcz nie mogłam uwierzyć. A później z białymi zębami wychodzili :) Akurat przykłady, które prezentują to wszystko prawda.

namok

Posty: 17

 
No właśnie trochę mi brakowało poleceń dobrych stomatologów w Toruniu, dlatego tym bardziej dziękuję. U mnie też spore zaniedbania, ale widzę, że nie trzeba się tym specjalnie przejmować.

yarpen2

Posty: 12

 
Zakładałem szynę ochronną, żeby trochę w bruksizmie sobie ulżyć, akurat w klinice KSE. Łączą leczenie stomatologiczne z rozwiązaniami medycyny estetycznej, więc pacjent ma więcej możliwości. Szyna działa, dobrze wygląda. Całymi dniami w niech chodzę. W niczym mi nie przeszkadza. Zdejmuje się i wkłada bardzo gładko. Nie była wcale taka droga. Rozwiązanie na długie lata moim zdaniem.

TVNbox

Posty: 13

 
Dobre oceny mają nie bez powodu, bo ich cała kadra praktycznie rozwija się na konferencjach międzynarodowych, ciągle pracują nad technologicznymi udoskonaleniami i to widać. Wszystko się pozytywnie na zdrowiu pacjentów odbija, a większość do tego gabinetu po prostu wraca.

newszablon

Posty: 7