nietrzymanie moczu leczenie, proszę o pomoc

nietrzymanie moczu leczenie, proszę o pomoc

Jak wygląda leczenie nietrzymania moczu? Myślałam, że sobie sama poradzę, ale na nieszczęście się nie udało i teraz nie za bardzo wiem, co dalej z tym mam robić.

Penio

Posty: 4

 
Korzystałam z leków i już myślałam, że się uda, ale niestety problem wrócił. Może jednak wybiorę laser, ale jakoś się tego boje. Wiem, że jest sporo przeciwskazań na tę metodę leczenia nietrzymania moczu, dlatego musze sobie to wszystko sprawdzić zanim się zdecyduje.

23_olimp

Posty: 12

 
U mnie leki, hormony nic nie pomogło. Dopiero laser dał radę. Według mnie jest to najskuteczniejsze leczenie nietrzymania moczu. Nic nie bolało, bo to zabieg nieinwazyjny. Wystarczyło trzydzieści minut na fotelu ginekologicznym i mam problem rozwiązany. Nie jest to tani zabieg, ale nie są ważne tu pieniądze, a mój komfort.

Miluśkooo2

Posty: 7

 
Są inne sposoby na leczenie nietrzymania moczu, wobec tego według mnie laser to ostateczność. Najpierw trzeba będzie wykorzystać do tego leki czy leczenie hormonalne. Najlepiej żeby o tym wszystkim zdecydował lekarz specjalista.

grysssik

Posty: 27

 
O metodach leczenia nietrzymania moczu można odnaleźć informacje tutaj http://medi-lab.pl/leczenie-nietrzymania-moczu/. Opisują niesłychanie dokładnie i laser i leki i inne metody. Wtedy dowiecie się jak to wszystko wygląda i czy laser boli czy nie. Tam wszystko jest napisane.

Kitas

Posty: 10

 
Na szczęście nie mam takiego problemu, ale moja mama miała. Męczyła się bardzo długo. Dawniej nie było nawet jakiś skutecznych leków na to. Już nie mówiąc o tym, że miałby być jakiś laser. Dzisiaj są inne czasy.

Yuri20

Posty: 11

 
Sporo kobiet ma ten problem. Wiem, iż jeśli mamy jakieś infekcje albo jesteśmy w ciąży to nie można poddawać się zabiegowi laserowemu. Najlepiej zgłosić się do poradni, a tam wszystko sprawdzą. Chodzi o to żeby jeden problem nie zamienił się w wiele problemów i fachowcy muszą to wszystko ocenić swoim okiem.

namok

Posty: 12