psychoterapia online, gdzie znajdę ?

psychoterapia online, gdzie znajdę ?

Czy na platformie terapeutycznej można rozmawiać online? Czy tam się tylko umawiam na spotkanie z psychologiem i muszę przyjechać gdzieś na miejsce?

Lalka

Posty: 2

 
Psycholog to musi mieć mocną psychikę żeby wysłuchiwać tych kłopotów ni nie zwariować. Nie chciałbym się czymś takimi nigdy w życiu zajmować.

alidoli

Posty: 20

 
Na mnie psychoterapia online zadziałała. Zdalnie łączyłem się z psychologiem i mi pomagał. Miałem poważne problemy w pracy, ale szybko się z tym uporałem. Dzisiaj trochę inaczej patrzę na świat, dlatego Wam takie spotkanie przez Internet ze specjalistom też polecam. Można wiele na tym zyskać.

345_14

Posty: 23

 
Korzystam z platformy terapeutycznej na tej stronie https://rozwiazaniaistnieja.pl i jestem zaspokojony. Bez wychodzenia z domu wracam powoli do normalności. Trochę mi to zajęło, niemniej jednak naprawdę było pożądane byłoby.

proszek

Posty: 7

 
Na szczęście nie musze korzystać z pomocy specjalistów, lecz dużo osobom by się to przydało. Przede wszystkim tym, których mijam jadąc samochodem do pracy.

Klarka

Posty: 17

 
Jeśli mam problem to zgłaszam się na psychoterapię online. Pomagają mi i mam problem rozwiązany. Sam sobie nie radze, dlatego wole korzystać z pomocy kogoś, kto będzie w stanie mi udzielić rad.

Kwatuszek

Posty: 5