badanie słuchu w Lublinie, szukam

badanie słuchu w Lublinie, szukam

Szukam firmy, która wykonuje badanie słuchu w Lublinie. Zależy mi na okresie, zatem czekam aż doradzicie mi, kogo mam wybrać do pomocy. Dajcie znać.

WielkiBO

Posty: 6

 
Moja ciotka nosi aparat słuchowy, ale jakiegoś starszego typu. Nie za wiele jej to daje albo ma słabe baterie. Nie wiem. Ma już swoje lata to może nie chce wielu rzeczy słyszeć. U nas w rodzinie problemy ze słuchem ma wiele osób, ale mało, kto zakłada aparat. Mało, kto chodzi tez na profesjonalne badania.

Kwatuszek

Posty: 5

 
Mam aparat ze słuchawką i działa bardzo dobrze. Nie widać go tak mocno, ale za to daje efekty, na których mi zależało. Dospawali mi go specjaliści od protetyki słuchu z Lublina i Wam ich też gorąco polecam.

francuzz

Posty: 6

 
U mojego dziecka audiolog z Lublina znalazł poważną wadę słuchu. Nikt inny nie wiedział jak to zrobić. Aparat pomógł i dziecko wreszcie normalnie słyszy. Jestem bardzo zadowolona, bo wszystko wróciło do normy.

labuh

Posty: 12

 
Polecam wszystkich audiologa z Lublina ze strony www.oto-medyk.pl/poradnia-audiologiczna. Można liczyć na specjalistyczną pomoc i to bez kolejek. Dopasowali mi idealnie aparat słuchowy. Od razu moje życie jest lepsze.

wieszdo87

Posty: 6

 
U mnie badanie słuchu w Lublinie trwało bardzo krótko. Specjalista ma specjalne urządzenia, jakie wszystko mierzą. Nie da się aparatu oszukać i pokazuje, w którym stanie jest nasz słuch. Dla mnie to było super rozwiązanie. Jest komfortowe i bezbolesne, zatem polecam.

beata77

Posty: 18

 
Dawniej takie aparaty były mnie estetyczne, niemniej jednak dziś, jeśli ma się pieniądze to można dopasować niezmiernie nowoczesny i dyskretny model. Właśnie taki mam i na co dzień z niego korzystam.

namok

Posty: 8

 
Wybór aparatów słuchowych w Lublinie w jednej z firm jest ogromny. Najpierw badają, co się dzieje, a później dopasowują odpowiedni model, który sprawi, że zaczniemy słyszeć lepiej.

xtigerx

Posty: 7