czarter jachtu na Jezioraku, co polecicie ?

czarter jachtu na Jezioraku, co polecicie ?

Wiecie może coś o wynajmie jachtów? Można to zrobić bez żadnych uprawnień? Nie bardzo się na tym znam.

Iwona3

Posty: 1

 
Jeziorak to bardzo długie jezioro chyba ma przeszło dwadzieścia siedem kilometrów. To sporo jak na początek i można się bawić tam całe wakacje. Jezioro jest dobre dla osób, które dopiero, co zaczynają swoją przygodę z pływaniem. W niskiej cenie można wynająć bardzo dobrze przygotowany sprzęt do pływania po jeziorze.

Intro_69

Posty: 21

 
Na jeziorze można spotkać różne osoby. Jedni potrafią pływać, a inni nie mają o tym zielonego pojęcia. Im mniej jest tych drugich tym bardziej jest bezpiecznie.

oligard

Posty: 23

 
Na pewno czarterami nad Jeziorakiem zajmuje się firma https://plywadelko.pl i ich mogę polecić. Mają ogromny wybór jachtów i motorówek, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

wisła1905

Posty: 18

 
Korzystałem z czarteru w Iławie i było super. Firma była niezmiernie dobrze przygotowana, niemniej jednak co istotne samo jezioro to super atrakcja. Nigdy się nam nie będziemy nudzić.

Nacisk45

Posty: 5

 
Uważam, że pływanie jest super aczkolwiek trzeba mieć o tym jakiekolwiek pojęcie, bo inaczej można stworzyć zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych. Jezioro jest duże i głębokie i nie ma tutaj miejsca na żarty. Warto, zatem zdobyć trochę podstawowej wiedzy, a wtedy będziemy mogli korzystać z uroków całego jeziora.

Klasowe34

Posty: 5

 
Jachtów i motorówek jest niezmiernie sporo. Jeżeli chcemy mieć motorówkę, jaka ma dużą moc to potrzebne są nam uprawnienia. Warto o tym pamiętać przed rezerwacją.

trzeźwy55

Posty: 19