[Oferta] Naprawa serwosilników - Znana Firma!

[Oferta] Naprawa serwosilników - Znana Firma!Nasz serwis PLE Service Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu elektroniki i automatyki przemysłowej. W nasze usługi wchodzi naprawa falowników, softstartów, serwonapędów, komputerów przemysłowych, sterowników PLC i naprawa dotykowych paneli operatorskich. Dodatkowo zajmujemy się konserwacją elektroniki i automatyki maszyn.

Na ogół wykonujemy sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urządzeń, dokładne czyszczenie elementów i podzespołów, ocenianie części i ich wymiana, a także naprawie uszkodzonych podzespołów. Prowadzimy również sklep z elektroniką i automatyką, zatem jesteśmy w stanie dostarczyć ci konieczne części i elementy. Jeżeli sytuacja jest krytyczna, świadczymy usługi u klienta. Jesteśmy w stanie dojechać do Państwa firmy, zakładu, hali produkcyjnej i zbadać maszynę na miejscu.

Jeżeli usterka nie będzie zbyt skomplikowana, naprawimy w ekspresowym okresie. Możemy zaproponować najdogodniejsze rozwiązania. Nasze pogotowie Serwisowe działa 24/7. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony pleservice.com, aby dowiedzieć się wiecej informacji o naszej działalności.

Sarenka

Posty: 1

 

Januszek

Posty: 3