auto detailing w Łodzi, szukam

auto detailing w Łodzi, szukam

Nie wiem czy we własnym zakresie zadbać o lakier czy sięgnąć z pomocy firmy, jaka się tym zajmuje? Jak Wy to widzicie i które macie na ten temat zdanie?

ZaNK3R

Posty: 2

 
Sam próbowałem robić powłokę ceramiczna i jako taki efekt udało się uzyskać, ale cudów nie ma. Tutaj potrzebne jest doświadczenie, a przecież człowiek, na co dzień tego nie robi. Taka firma właśnie każdego dnia ma kilka samochodów, dlatego mogą nam pomóc o wiele lepiej.

Czarek

Posty: 7

 
Ofert znajdziemy bardzo dużo, ale trzeba samochód oddać do specjalistów, bo tylko wtedy można będzie uzyskać najlepsze możliwe efekty. Bez tego nic się nie zrobi, bo można zepsuć powłokę lakierniczą i wtedy dopiero będą z tego koszty naprawy.

hubercik67

Posty: 6

 
Środków, które można wykorzystać do pielęgnacji lakieru w samochodzie jest bardzo dużo, ale trzeba się na tym bardzo dobrze znać. To jedyny sposób na to, aby można było uzyskać efekty.

labuh 

Posty: 3

 
Propozycji odszukamy niezwykle wiele, natomiast trzeba samochód oddać do specjalistów, bowiem tylko wtedy można będzie uzyskać najlepsze możliwe efekty. Bez tego nic się nie zrobi, bowiem można zepsuć powłokę lakierniczą i wtedy dopiero będą z tego koszty naprawy.

Marioleczka 

Posty: 9

 
Ceramiczną powłokę można nakładać na każdy lakier, natomiast efekty będą zależne od tego, w którym jest stanie. Jeśli jest skorodowany albo mocno porysowany to cudów nie ma.

enriquess

Posty: 5

 
Mnie powłokę ceramiczną w Łodzi nakładała na auto firma http://www.dk-detailing.pl i jestem bardzo zadowolony. Pracują tam osoby, które mają naprawdę bardzo duże doświadczenie, dlatego wszystkim ich mogę polecić.

labuh 

Posty: 7

 
Widziałem już różne efekty po zastosowaniu środków chemicznych na lakierze. Jeżeli ktoś nie ma doświadczenia to podczas polerowania maszynowa może uszkodzić lakier. Przypalić go można niezmiernie prędko. Naprawa wówczas kosztuje niezmiernie sporo, wobec tego lepiej dać to obowiązek do wykonania komuś, kto się na tym lepiej zna od nas.

Hostelos3

Posty: 10

 
Sam próbowałem robić powłokę ceramiczna i jako taki efekt udało się uzyskać, ale cudów nie ma. Tutaj konieczne jest doświadczenie, a przecież człowiek, na co dzień tego nie robi. Taka firma właśnie każdego dnia ma kilka samochodów, wobec tego mogą nam pomóc o dużo lepiej.

Karwan

Posty: 4

 
Korzystałem z oferty na auto detailing w Łodzi i firma wskórała rzeczywiście cuda. Nie sądziłem, iż można takie efekty uzyskać. Lakier mam stary, albowiem auto ma kilkanaście lat, niemniej jednak jestem rzeczywiście niezwykle zadowolony z efektu.

mniszko

Posty: 5