blacharnia w Gdyni, która firma ?

blacharnia w Gdyni, która firma ?

Jest jakiś fachowy warsztat samochodowy w Gdyni, który zajmuje się i blacharstwem i naprawami mechanicznymi? Mam samochód uszkodzony i wymaga szybko go naprawić.

wieslawek

Posty: 3

 
Nigdy nie szukałem serwisów samochodowych. Raczej wybieram tego, kto ma dla mnie czas. Wcale nie jest prosto się obecnie zdobyć do mechanika, dlatego jeśli to nie jest pilna sprawa to trzeba będzie się umawiać na dwa czy nawet na trzy tygodnie uprzednio i wówczas na czas się otrzymamy.

Krzysztard

Posty: 27

 
Nie korzystałem z oferty blacharza. Miałem raz zardzewiały błotnik, ale kupiłem w kolorze i wymieniłem. Szybko poszło i co ważne wiele mnie to nie kosztowało.

pawel253

Posty: 4

 
Nigdy nie szukałem serwisów samochodowych. Raczej wybieram tego, kto ma dla mnie czas. Wcale nie jest łatwo się dzisiaj dostać do mechanika, dlatego jeśli to nie jest pilna sprawa to trzeba będzie się umawiać na dwa czy nawet na trzy tygodnie wcześniej i wtedy na czas się dostaniemy.

RufleX

Posty: 21

 
Jeśli ktoś szuka auto zastępcze w Gdyni to tutaj https://autodobrucki.pl/samochod-zastepczy/ jest warsztat, który się tym zajmuje. Mają samych specjalistów i co ważne dużo nie biorą za naprawy.

QwerTery

Posty: 3

 
Dobrze przygotowany warsztat, który oferuje mechanikę samochodową w Gdyni zajmuje się blacharstwem, lakiernictwem i naprawami. Jeśli trafi się do takich fachowców to wszystko dokładnie sprawdzą. Są w stanie wycenić szkodę dla ubezpieczyciela. Podstawią samochód zastępczy. Mają pełen zakres usług dla klienta.

Ymooo2

Posty: 7

 
Mnie mechanicy z Gdyni bardzo pomogli. Myślałem, że to koniec silnika, ale przyjechali pomocą drogową i zawieźli mnie to warsztatu. Kilka godzin i auto było jak nowe.

Kitas

Posty: 6