do ilu dni muszę zarejestrować pojazd, gdzie znajdę ?

do ilu dni muszę zarejestrować pojazd, gdzie znajdę ?

Kupiłem samochód i zastanawiam się jak wyglądają terminy na rejestracje pojazdów. Coś się zmieniło w ostatnim czasie?

Radziu

Posty: 2

 
W bezproblemowy sposób można sprawdzić ile macie czasu na rejestracje pojazdu, bowiem na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę kupna i już.

Krzysztard

Posty: 27

 
Z tego, co wiem, jeśli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc złotych kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć problem rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, ale jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

Januszek

Posty: 2

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia samochodu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, natomiast może się coś zmieniło? Wiem, iż ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a potem przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, natomiast lepiej zbadać to wszystko na bieżąco.

pawel253

Posty: 6

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo otrzymamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

enriquess

Posty: 5

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeśli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie nabycia pojazdu.

Acclaim

Posty: 14

 
Nie wiem, bo jeśli kupuje samochód to mało, kiedy go przerejestrowuje. Najczęściej mam wszystkie umowy i tak jeżdżę aż nie sprzedam go dalej. Podczas różnych kontroli policji nigdy żadnych problemów nie miałem.

Sohinyh

Posty: 4

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować samochody. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo pozyskamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

Wraczki333

Posty: 3

 
Nie wiem, bowiem jeśli kupuje samochód to mało, kiedy go przerejestrowuje. Zazwyczaj mam wszystkie umowy i tak jeżdżę aż nie sprzedam go dalej. Podczas przeróżnych kontroli policji nigdy żadnych problemów nie miałem.

Wertastable

Posty: 23

 
Nie mam dzisiaj wozu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich właścicieli. Dziś widać, iż się trochę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego wozu.

wincenty_21

Posty: 10