busy do Holandii, proszę o pomoc

busy do Holandii, proszę o pomoc

Cześć, może ktoś z was polecić mi firmę, która proponuje busy do Holandii dla zorganizowanych grup. Jedziemy w 8 osób za granice i chcieliśmy wynająć busa tylko dla siebie.

merlo45

Posty: 4

 
Bardzo dużo jest firm, które oferują busy Polska Holandia. Musisz popatrzeć w internecie na ogłoszenie, w które rejony Holandii jeżdżą. Wiele firm jeździ tylko z jednego województwa.

Czertuś_00

Posty: 20

 
Najlepiej znaleźć firmę, która oferuje busy z Polski do Holandii. Autokarem ciężko się jedzie. Busy zatrzymują się na postoje na życzenie klienta. W autokarze często podróżuje około 40 osób, więc ciężko jest z postojami.

HalskiPL

Posty: 7

 
Powiem Ci, iż bus do Holandii jest najbardziej komfortowym i wygodnym rodzajem podróży. Każda firma w ostatnim czasie ma niesłychanie innowacyjne busy, jakie są wygodne i spore.

Rafałek34

Posty: 5

 
Powiem Ci, że busy do Holandii jeżdżą gdzieś co drugi dzień. Wszystko zależy od danej firmy i od tego, ilu mają pasażerów. Teraz na rynku jest niezwykle sporo firm, więc na pewno coś odnajdziesz.

stopiw7

Posty: 4

 
Jeśli chodzi Ci o busy Polska Holandia to polecam ich https://busholand.pl/. Kierowcy są bardzo mili i bezpiecznie jeżdżą. Nigdy nie spotkałam się z żadnym problemem. Zawsze są na czas. Poza tym możesz wziąć sobie większy bagaż.

propek1

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o busy z Polski do Holandii to jest tak dużo firm, że ciężko mi powiedzieć, która z nich jest najlepsza. Musisz sam wypróbować kilka i wybrać najlepszą.

Django

Posty: 37