coraltravel w krakowie ??

coraltravel w krakowie ??

Nie wiem czy jechać samemu do Barcelony i zorganizować ten wyjazd czy wybrać biuro podróży? Co o tym sądzicie?

Riko64

Posty: 1

 
Jeśli się trafi na tanią ofertę to nie ma się, co zastanawiać. Jest mnóstwo chętnych, wobec tego długo taka oferta nie będzie dostępna. Od razu trzeba będzie ją sobie rezerwować.

czarny021

Posty: 4

 
Dzisiaj mając paszport nie mamy żadnych ograniczeń. Można jechać dokładnie tam gdzie tylko tego chcemy. Są nawet wyjazdy dla tych, którzy nie mają szczepienia i paszporty, dlatego warto sobie to wszystko sprawdzić.

Modniś

Posty: 16

 
Dawniej trzeba było biegać po biurach podróży żeby odszukać ofertę dla siebie. Dzisiaj mamy Internet. Niewątpliwie można pójść do biura, jeżeli mieści się w naszym mieście, ale uprzednio wszystko sprawdzamy. Wiem, czego chce i idę załatwić wszystkie konieczne formalności. Nie zajmuje to wtedy zbyt wiele czasu.

szef82

Posty: 7

 
My zanim cokolwiek zarezerwujemy to analizujemy wszystko dokładnie. Nie wybieramy opcji last minute, bo wtedy czasu wiele nie ma na podjęcie decyzji. Wolę wybrać opcję first minute i wtedy mam sporo czasu. Wiem, że wybiorę dla siebie to, co jest najlepsze.

johncena67

Posty: 22

 
My często odwiedzamy biuro podróży coraltravel w Krakowie i tam nam doradzają, co wybrać. Byliśmy w wielu miejscach, dlatego taka pomoc nam się przydaje.

adam86

Posty: 14

 
Byłem w wielu miejscach, natomiast taki najlepszy klimat był na Majorce. Niby gorąco, natomiast jednak się tego nie odczuwa tak bardzo jak chociażby w Grecji. Grecja jest piękna, natomiast jechać tam w środku lata to wyzwanie dla każdego.

Dzidzidek

Posty: 3

 
Jeśli trafi się na prawdziwą ofertę last minute to można mieć za mniej niż połowę takich wyjazd. My często właśnie takie wyjazdy planujemy. Oczywiście nigdy nie wiesz gdzie pojedziesz i trzeba być spakowanym. Mnie się to akurat podoba, bo jest ekscytacja. Polecam takie rozwiązanie, a sami będziecie mogli się przekonać.

Damiano

Posty: 13

 
Dawniej trzeba było biegać po biurach podróży żeby znaleźć ofertę dla siebie. Dzisiaj mamy Internet. Oczywiście można pójść do biura, jeśli mieści się w naszym mieście, ale wcześniej wszystko sprawdzamy. Wiem, czego chce i idę załatwić wszystkie potrzebne formalności. Nie zajmuje to wtedy zbyt wiele czasu.

CzarnyBlant

Posty: 6

 
Z tego, co słyszałem to w Krakowie coraltravel działa w jednej z galerii. Mają to wszystko opisane na swojej stronie internetowej https://www.coraltravel.pl/biura-podrozy/malopolskie/krakow/krakow-salon-firmowy-175. Warto się z nimi w tej sprawie skontaktować.

pracuss33

Posty: 4