place zabaw dla dzieci

place zabaw dla dzieci

Zastanawiam się nad wprowadzeniem placu zabaw w ogrodzie, bo syn ma teraz sporo znajomości, a też siedzenie przed komputerem przez cały czas, czy konsolą to średni pomysł. Tylko nie bardzo wiem, czy jest coś w miarę prostego do złożenia i od kogo takie rzeczy w ogóle się zamawia?

Yuri20

Posty: 1

 
Właśnie drewniane place zabaw pasują do większości aranżacji. Nie musisz niczego w ogrodzie zmieniać. Zainwestuj ewentualnie w nawierzchnię to plac zabaw zyska większą stabilność.

serum45

Posty: 9

 
Pytanie, czy samodzielnie złożysz, czy zlecisz. Samodzielnie to taniej wychodzi, a można sobie bez większych problemów poradzić. Instrukcja jasno wyjaśnia temat.

eror81

Posty: 10

 
Dla większego spokoju wstawiliśmy z mężem na podwórko plac zabaw z katalogu https://woodlit.pl/place-zabaw/. Zostawiam kontakt, bo duży wybór i to idzie bezpośrednio od producenta. Pełna certyfikacja. Największa zaleta, że masz kilka chwil wolnego dla siebie, a dzieci zdążą się wymęczyć i później inaczej atmosfera w domu wygląda. No i u nas syn planuje sobie samodzielnie rozrywkę. Bawi się już od dawna i nie było przypadku kontuzji, czy przypadkowego wysunięcia elementu. Konstrukcja wygląda stabilnie.

edmundzio

Posty: 11

 
Teraz właśnie sezon wyprzedaży na place zabaw. Jesień, zima dobry czas na zrobienie takich zakupów. Na lato będzie fajna rozrywka, a nawet w chłodniejsze dni. I tak jest coraz cieplej generalnie. Dzięki, fajny temat i inspiruje do rozwoju dzieci w nieco alternatywny sposób.

Alexiii

Posty: 7

 
Też prowadzę biznes turystyczny i zainwestowaliśmy w tamtym sezonie z partnerem w rozbudowany plac zabaw dla dzieci od https://woodlit.pl/, bo mieli najdłuższą gwarancję na 3 lata i pełne wsparcie montażowe. Pojawił się wzrost zainteresowania klientów. Dużo dzieci się bawi i nie mieliśmy do tej pory żadnego zgłoszenia technicznego. Nic się nie odłamało, a plac zabaw eksploatowany właściwie dzień w dzień, dlatego polecam się skontaktować.

Black_Riot

Posty: 2

 
Różnorodne place zabaw do ogrodu znajdziesz w https://woodlit.pl/place-zabaw/ i według mnie to ciekawe rozwiązanie nawet dla rozwoju manualnego dziecka, czy do poprawy kreatywności. Mój syn miał trochę problemów na wfie, więc z żoną podjęliśmy decyzję o placu zabaw, żeby mógł się spokojnie rozwinąć. Opłaciło się. Koledzy przychodzą, sąsiedzi. Zawsze to jest jakiś punkt do integracji. Staram się plac zabaw udostępniać zainteresowanym. Fajna sprawa. Kiedyś takich rzeczy nie robili. Na pewno nie w takiej jakości.

Yuri20

Posty: 9

 
Prowadzę całoroczny wynajem domków i właśnie niedawno rozszerzyłem podwórko o plac zabaw https://woodlit.pl/place-zabaw/ z praktycznie wszystkimi akcesoriami dodatkowymi. Zainteresowanie rodzin się zwiększyło. Po drugie plac zabaw naprawdę fajnie wygląda, dużo ciekawych rzeczy można zrobić. Obok warto postawić ławkę, albo stworzyć jeszcze przy okazji jakąś strefę wypoczynkową dla całej rodziny. Wtedy ma to największy sens i zyskujesz większą kontrolę nad tym, co robią najmłodsi. Temat bardzo ciekawy, a jednocześnie niszowy.

FOTOhihi

Posty: 3