leżaki reklamowe, jakiej firmy ?

leżaki reklamowe, jakiej firmy ?

Myślałem o wykorzystaniu leżaków reklamowych do promowania swojej firmy. Co sądzicie o takim oryginalnych pomyśle na reklamę?

BBGGRR2

Posty: 1

 
Widziałem dużo tanich leżaków reklamowych tutaj https://lezaki-reklamowe.pl. Jeśli ktoś szuka czegoś oryginalnego to powinien sobie tam zajrzeć i ofertę dokładnie sprawdzić.

Fanatyk

Posty: 16

 
Według mnie każda forma reklamy jest dobra. Bez wątpienia ma być efektywna i wszystko trzeba będzie sobie bardzo dokładnie przemyśleć, aby nie wydać pieniędzy na marne.

zabawaa

Posty: 10

 
Propozycji trzeba szukać w wyspecjalizowanych firmach, które, na co dzień się tym zajmują. Wówczas mają najtańsze leżaki i jednocześnie takie, które są solidnie wykonane. To nie może być coś, co się połamie, albowiem klient na tym usiadł. Lepiej wydać na takie leżaki znacznie wiecej, ale przynajmniej mamy pewność, iż to dobra inwestycja.

druhnnna

Posty: 20

 
Najlepiej kupować leżaki reklamowe z nadrukiem, które będą wykonane z najlepszych materiałów. Kupowałem jakiś czas temu takie z podłokietnikami, które wykonane były z drewna. Materiał był poliestrowy, zatem wytrzymują dużo sezonów i nic im się nie dzieje.

Franuś

Posty: 11

 
Najważniejszy jest pomysł. Przecież leżaki można dopasować do każdej brany. Nie musi to być tylko pub czy restauracja. Niewątpliwie trzeba wiedzieć, w jaki sposób się za to mamy zabrać. Jeśli czegoś nie wiem to inspiracji szukam poprzez Internet. Wam też radzę to zrobić.

reavan

Posty: 8

 
Leżaków nigdy nie stosowałem u siebie, ale widziałem je w wielu miejscach. Wydawać by się mogło, że do księgarni nie pasują, a jednak jak najbardziej się sprawdziły i klienci z nich korzystali. Pomysł jest tutaj najważniejszy.

yarofe

Posty: 10

 
Znajomy korzystał z leżaków reklamowych w swojej firmie i jest zadowolony. Dużo to nie kosztowało, niemniej jednak za to przyniosło niezwykle porządne efekty. Sam myślę o czymś takim, niemniej jednak nie za niezwykle mam gdzie to sobie postawić u siebie.

Dzidzia

Posty: 4

 
Reklama ma przyciągać wzrok klienta. Myślę, że takie leżaki jak najniezwyklej się do tego nadają. Warto odszukać firmę, jaka oferuje leżaki po niskich cenach. Nie wydamy wiele, a nasza firma na tym zyska. Trzeba dokładnie przemyśleć sobie, co to ma być i gdzie konkretnie mają stanąć takie leżaki, a wówczas wszystko będzie tak jak trzeba.

eror81

Posty: 11

 
Dużo leżaków reklamowych widziałem nad morzem. Nie były to tylko miejsca gdzie można się coś napić i zjeść, ale również były to sklepy. Nie wiem czy to skuteczna reklama, bo nie pytałem, ale na pewno warto zaryzykować. Koszty zamówienia takich leżaków z logo firmy wcale nie są wysokie i niczego tutaj nie ryzykujemy.

Trener

Posty: 7