Robot kuchenny

Robot kuchenny

Moi drodzy, a może bardziej – moje drogie, robot kuchenny jest mi potrzebny. Podpowiecie jakieś firmy, modele i tak dalej? Na czym wy gotujecie? Jakie roboty byście ewentualnie mogły odradzić? Będę wdzięczna za opinie.

edyta123

Posty: 8

 
Moi rodzice mają już któryś rok robota kuchennego w domu i powiem, że mama bardzo często z niego korzysta. Nauczyła się paru przepisów które można zrobić w kilka chwil i jak nie ma za dużo czasu to taki sprzęt się sprawdza idealnie.

RadeQ

Posty: 19

 
Jest za niezłe pieniądze do kupienia polskiej marki robot Speedcook. Mogę polecić. Mam go w kuchni od jakiegoś czasu i bardzo mi ułatwił życie. Jak się ma w domu trójkę dzieci to gotowania jest dużo i teraz w końcu idzie to dość sprawnie. Zrobienie zupy zajmuje parę chwil przez to, że robot i miesza i gotuje równocześnie. Brudzę mniej garnków, całość zajmuje mi dużo mniej miejsca niż jakbym miała kupować oddzielnie mikser, oddzielnie wagę, shaker, blender i całą resztę.

Klarka45

Posty: 26

 
Zwłaszcza zupy w robocie można szybko przygotowywać i podobnie sosy, shake i tego typu rzeczy. Ja akurat za zupami nie przepadam, ale za to mój mąż to jest wielkim smakoszem, u niego na obiad musi być zupa bo inaczej nie je ;)

Wacław

Posty: 19

 
Powiedz mężowi by przeliczył sobie ile pieniędzy wydajecie na rzeczy, które możecie zrobić w domu a nie kupować w sklepie drożyznę naszpikowaną chemią. Na przykład, dobry robot kuchenny zrobi w 30 sekund masło orzechowe.

Wacław

Posty: 18

 
Jeszcze nigdy robota nie używałam ale mam taki pomysł, żeby sobie zażyczyć na prezent urodzinowy za parę miesięcy. Ciekawe czy się uda męża namówić :) On to raczej skory do takich wydatków nie jest.

AlllB

Posty: 10

 
Można teraz sobie znaleźć za niezłe pieniądze robota, jeszcze parę lat wstecz tak nie było. Pojedyncze firmy i pojedyncze modele można było dostać tylko.

Wielki Duch

Posty: 25

 
Dużo możliwości daje Speedcook. Myśmy go dostali na prezent ślubny i powiem, że się przydaje. Sporo staramy się gotować w domu, raczej nie jemy na mieście, a taki sprzęt na pewno ułatwia i przyśpiesza całą robotę. Można zdrowo, lekko zjeść ale też w takim robocie bardziej wykwintne danie można sprawniej zrobić. No i ostatnia sprawa, że jedno urządzenie zastępuje kilka a nawet kilkanaście, także od razu więcej miejsca w szafkach się zrobiło.

labuh

Posty: 17

 
Wiesz co, mogę polecić robota Speedcook. Na stronie speedcook.pl można prezentację zamówić, albo w ogóle wziąć robota na próbę za darmo na 14 dni. Ja miałam najpierw właśnie żeby sobie przetestować. Bardzo szybko mieli, jest dokładny, podobnie z szatkowaniem i innymi funkcjami. Silnik jest mocny,


Speedcooku/">Speedcooku

dddd000

Posty: 24

 
Nie za bardzo znam marki które takie lepszej klasy roboty produkują. Z tego co wiem to raczej są to mniej popularne firmy, które właśnie tylko roboty robią, bo te duże firmy które ogólnie robią AGD to roboty mają takie sobie.

mew soncz7777

Posty: 14