nietypowe prezenty handmade, gdzie warto ?

nietypowe prezenty handmade, gdzie warto ?

Czy ktoś z was zamawiał kiedyś szycie maskotek z rysunków dzieci? Czy takie zabawki wykonywane są z dobrej jakości materiałów? Byłam bym niezwykle wdzieczna, gdybyście mi napsiali coś o takich zabawkach.

Bankowy

Posty: 3

 
Moja koleżanka powiedziała mi, że jest coś takiego jak szycie maskotek z rysunków dzieci. Z chęcią dowiem się, kto takie robi.

Gumer45

Posty: 8

 
Zakłady z igła i nitką pomagają dziecią rozwijać sprawność manualną. Taka impreza sprawia dziecku sporo radości i satysfakcji. A wiem o tym, albowiem sama zapisałam dziecko na takie zajęcia.

propek1

Posty: 7

 
Dokładnie tak jak piszesz. Mój syn chodzi na warsztaty z igłą i nitką do http://www.gosilandia.pl. Jest bardzo zadowolony z tych zajęć. Realizuję tam własne projekty, szyje różne maskotki.

Hoteowo24h

Posty: 26

 
Szycie maskotek z rysunków dzieci musi być naprawde fajne. Powiem córce, aby ciekawego coś narysowała i zamówienie maskotkę.

pawel253

Posty: 10

 
Warsztaty z igła i nitką pomagają dziecią rozwijać sprawność manualną. Taka zabawa sprawia dziecku dużo radości i satysfakcji. A wiem o tym, ponieważ sama zapisałam dziecko na takie zajęcia.

Julian

Posty: 9

 
Nietypowe prezenty handmade sprawdzają się dla każdego. Każdy doceni taki prezent typowy od serca.

Marti

Posty: 3