lektor angielskiego przedszkole w Krakowie, kogo polecicie ?

lektor angielskiego przedszkole w Krakowie, kogo polecicie ?

Poszukuje profesjonalistów, którzy oferują naukę angielskiego w żłobku w Krakowie. Potrzebne osoby bardzo doświadczone.

ukrwios

Posty: 1

 
Jeśli wybierzemy naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie to przekonamy się jak sporo dziecko na tym zyska. Uczy się, natomiast jednocześnie bawi, bowiem to właśnie taka metoda. Po pewnym czasie dziecko zaczyna rozumieć coraz wiecej. U moich dzieci właśnie tak było, zatem polecam nauczanie od wczesnych lat.

Gruby_56

Posty: 9

 
Nauka języka angielskiego w przedszkolu w Krakowie to super pomysł. Polecam rodzicom, którzy chcą zadbać o przyszłość swoich dzieci zaczynając już dziś.

Dzidzia

Posty: 4

 
U nas zajęciami dodatkowymi angielskiego w przedszkolu w Krakowie zajmują się lektorzy z https://happystudents.pl i ich w stu procentach Wam polecam. To specjaliści, którzy rzeczywiście niezmiernie dobrze się na wszystkim znają. Są w stanie dopasować program do maluchów.

olikt56

Posty: 2

 
Raczej nie jest trudno znaleźć kogoś, kto się zajmuje przygotowaniem takich zajęć dla maluchów. Oczywiście odpowiednie podejście jest tutaj bardzo ważne i o tym zapominać nie można. Trzeba szukać kogoś, kto korzysta ze skutecznych metod nauczania angielskiego.

alllllas

Posty: 10

 
Język angielski to dzisiaj podstawa, dlatego trzeba będzie znaleźć kogoś, kto dzieci nauczy. Nie miałem nigdy takich szans w ich wieku, ale dzieci jak tylko podrosną to na pewno zostaną wysłane na dodatkowe lekcje. Chce im zapewnić w ten sposób lepszą przyszłość.

Ticket2Hell

Posty: 7

 
Na razie u nas w grupie nie ma zbyt wielu chętnych na dodatkowe zajęcia z angielskiego, dlatego szukamy dla malucha dodatkowych zajęć i będziemy go wozić. Chcemy żeby miało łatwiej w przyszłości, a język w tym pomaga.

Lupusx

Posty: 5

 
Korzystaliśmy z usług lektora angielskiego w żłobku w Krakowie i dziecko było zachwycone. Szybko nauczyło się podstawowych słówek, a później było już tylko lepiej. Według mnie to była bardzo dobra decyzja, aby zapisać dziecko na takie zajęcia. Wiele na tym zyskaliśmy i dzisiaj dziecko w podstawówce nie ma problemów z angielskim.

Warszawiak

Posty: 4

 
Według mnie to osoby, które mają się tym zajmować powinny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, bo to wcale nie jest łatwe zadanie.

michaś34

Posty: 18

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, ale trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym problem, bo w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

Lupusx

Posty: 4