czarter Szczecin, poleci ktoś?

czarter Szczecin, poleci ktoś?

Cześć, czy wiecie może, gdzie można sięgnąć z czarteru na Bałtyku? Zależy mi na terminach letnich na ten rok oraz wyśmienitym wyposażeniu jachtów.

Boberek

Posty: 1

 
Musisz spróbować czarter Bałtyk. Przeżycia na jachcie są niesamowite. Teraz co roku wynajmujemy jacht na wakację, są to niezapomniane chwile.

Kruk

Posty: 8

 
Sprawdź sobie czarter jachtów Bałtyk, bo naprawdę warto. Takie wakacje są zupełnie inne i pełne wrażeń. Jachty są w pełni wyposażone i można fajnie spędzić czas.

wincenty_21

Posty: 10

 
Może pomyślicie nad czarterem Bałtyk? Takie wakacje są pełne atrakcji. Wiele jest portów, więc spokojnie można dopłynąć do brzegu. Bałtyk ma dużo przepięknych miejsc, więc należałoby je odwiedzić chociaż raz.

syrena88

Posty: 16

 
Jeśli szukam czarteru Świnoujście to polecam Ci tą firmę http://www.czartery-polska.pl. Jestem niesłychanie usatysfakcjonowany z ich usług. Wynajmowałem od nich już 2 razy jacht na tydzień i mogę Ci powiedzieć, że takie wakacje są najlepsze.

Yuri20

Posty: 6

 
Możecie znaleźć sobie czarter Świnoujście. Jest to znakomity początek trasy. Można udać się w bardzo fajny rejs i poznać wszystkie najpiękniejsze miejsca Bałtyku. W zależności od firm, jachty są bardzo dobrze wyposażone. Warto jest skorzystać z czarteru na wakacjach.

warter88

Posty: 8