Meble na zamówienie, dobra firma ?

Meble na zamówienie, dobra firma ?

Jeżeli ktoś zna jakąś fajną stronkę odnośnie szafy wnękowe na zamówienie, to podeślijcie adres. Interesuje mnie galeria fotografii z realizacją projektów.

Z góry dzięki za sensowne odpowiedzi. Pozdrawiam.

Złoty

Posty: 21

 
Niby rattan jest trwały, natomiast jak robisz sobie szafę za kilka tysięcy to ja bym nie ryzykował. A szafy wnękowe na zamówienie mają teraz tyle szanse, jeśli chodzi o materiał, iż jest w czym wybierać. Ja córce do pokoju zrobiłam grafikę na drzwiach szklanych. Bombowo to wygląda. Pozdrawiam.

fikusik

Posty: 23

 
Niby rattan jest trwały, ale jak robisz sobie szafę za kilka tysięcy to ja bym nie ryzykował. A szafy wnękowe na zamówienie mają teraz tyle możliwości, jeśli chodzi o materiał, że jest w czym wybierać. Ja córce do pokoju zrobiłam grafikę na drzwiach szklanych. Bombowo to wygląda. Pozdrawiam.

Pacothelllucia

Posty: 18

 
Widzę, że masa tu na forum pytań o najtańsze rozwiązania. Jeżeli chodzi o szafy wnękowe na zamówienie polecam z czystym sumieniem http://www.meble-martex.pl przeglądając się w lustrze szafy wykonanej poprzez tą właśnie firmę. Projekt dali na medal, od razu go zaakceptowałem. Wszystko na szóstkę z plusem.

Gumis

Posty: 13

 
Za nietypowe rozwiązania zawsze płaci się więcej. A meble na zamówienie w takim układzie są bezcenne. Nie wstawisz sobie przecież salonowych na poddasze, czy do malutkiego pokoiku, żeby się o nie przewracać. Ma być praktycznie i funkcjonalnie, no nie?

Aniusiaaa1

Posty: 17

 
Według mnie większa część firm oferujących meble na zamówienie jest rzetelnych, nie musiałam akurat korzystać z ich usług, bo mamy znajomego stolarza. Niemniej jednak można ich zawsze sprawdzić przecież w sieci, czy poszukać opinii.

czesiek00

Posty: 17

 
Dla szafy wnękowe na zamówienie jeśli chodzi o poddasze większość firm ma gotowych projektów, które wymagają jedynie małej przeróbki odnośnie dokładnych wymiarów. Wcale nie jest powiedziane, że muszą być droższe.

Sarenka

Posty: 26

 
Chyba raczej firmy z meblami na zamówienie nie idą na układ, że konsument będzie je sam składał. Może meble na wymiar do samodzielnego montażu? Natomiast tu nie wiem, jak wygląda sprawa z projektami.

gregcie@

Posty: 25

 
Szukasz firmy, jaka zrobi za ciebie wszystko od A do Z? Ja kupowałem meble na zamówienie, a sam je montowałem. Wyszło mnie taniej, ale trzeba troszkę umieć w tym temacie.

Gubomilaa

Posty: 16