Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Zalety kosmetyków ajurwedyjskich waszym zdaniem i czy przydają się do pielęgnacji skóry suchej, do przebarwień, czy może lepiej szukać dalej? Wstępnie jestem bardzo zainteresowana, ale wolałabym się upewnić, czy dobrze myślę.

dermuster

Posty: 1

 
Kurkuma, lawenda, cytryna, herbaty w ajurwedzie odgrywają sporą rolę. Cynamon jeszcze może, żeby udoskonalić odcień skóry.

Kódłaty

Posty: 5

 
Mój mąż od lat używa kremów z herbatą czerwoną i czarną. Przyznam szczerze, że nauczyłam się od niego i dłonie nawet po całym dniu nie mają żadnych zaczerwienień, nie wyglądają na zmęczone, a jednak w pewnym wieku taka pielęgnacja to obowiązkowa sprawa. Sama zwracam uwagę na dłonie niesamowicie, na paznokcie. Kremy uzupełniamy regularnie z https://spa-ceylon.pl, nie wysuszają, przyjemna konsystencja, nic nie podrażnia. Myślę, że w skrajnym przypadku można sobie użyć nawet na jakieś podrażnienie, bo herbata czerwona i czarna naprawdę pod kątem właściwości regeneracyjnych to dużo ma do zaoferowana. Mam nadzieję, że trochę dodałam do tematu ciekawostek :)

Rafałek34

Posty: 3

 
Pokombinuję niedługo, a medycyna ajurwedyjska to bardzo ciekawe zagadnienie. No i składniki na tyle powszechne, że terapia nie wychodzi w kosmicznych kwotach, tylko życiowo.

Gucio

Posty: 4

 
Używam tylko takich kosmetyków, które nie zatykają porów, a u kobiet to szczególnie ważne, jednak przez częsty makijaż. Przestawiam się z klasycznych naturalnych na ajurwedyjskie i też dostrzegam, jakby większą efektywność.

mercedess

Posty: 4

 
Nigdy nie ma pielęgnacji ciała tylko na zewnątrz, czy tylko od wewnątrz. Ajurweda mówi, żeby metody łączyć i sprawdzać, co na Ciebie najlepiej działa.

opert34

Posty: 3

 
Dzięki za konkretne polecenie, a czy nie wiesz przypadkiem, czy przy zwykłym łysieniu też zadziała? Chyba dzisiaj, albo jutro z rana zamówię, bo widzę, że dość rozbudowany ten skład.

Jacuś

Posty: 3

 
Spróbuj jeszcze szczotki do kąpieli z odpowiednimi zakończeniami, bo można wpłynąć fajnie na regenerację skóry i lepiej rozprowadzić kremy, jak nie masz człowieka obok, który ogarnie :)

czerwińska

Posty: 15

 
Potwierdzam, że niektóre kosmetyki ajurwedyjskie długoterminowo wpływają na zdrowszy odcień skóry, masz jakby większe nasycenie składnikami.

stopiw7

Posty: 12