Baltic Sail 2020 ??

Baltic Sail 2020 ??

Hej, czy wiecie może, gdzie zobacze zdjęcia Baltic Sail? Niezmiernie interesuje mnie ten temat i nie wiem, gdzie znaleźć więcej informacji o tym wydarzeniu.

Kasia

Posty: 1

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

Lupusx

Posty: 12

 
Jeśli interesuję Cię parada żaglowców, to fotografie możesz zobaczyć na tej stronie internetowej https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Są tam niezwykle ciekawe zdjęcia z każdego roku, niezwykle lubię wracać na tę stronę i oglądać fotografie.

Wariat

Posty: 8

 
Dzień dobry, powiem Ci, że w internecie są inne strony z wydarzenia Baltic Sail 2020. Tylko nie wiem, czy zobaczysz wszystkie zdjęcia. Jednakże wydaję mi się, że na pewno jest jakiś fotograf, który takie wydarzenia umieszcza w internecie.

Laleczka

Posty: 3

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie znajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Warto popatrzeć u ludzi, którzy zajmują się tym od kilku lat.

@_yyy111

Posty: 7

 
Wiesz co nie wiem, gdzie możesz zobaczyć fotografię Sail Gdańsk. Może ktoś Ci jeszcze poleci. Jednak ja polecam Ci zobaczyć to na żywo. Faktycznie jest na co popatrzeć, zatem zapraszam Cię w tym roku do przyjazdu nad morze.

Okolicc34

Posty: 5