Galeria obrazów, w którym sklepie?

Galeria obrazów, w którym sklepie?

Hej. Nie jestem zwolennikiem sztuki, ale sytuacja zmusiła mnie do znalezienie jakiejś galerii obrazów. Jaka jest najlepsza, co proponujecie?

Krakus

Posty: 17

 
Strasznie podobają mi się portrety olejne. Chyba skuszę się i zamówię dla swoich rodziców. Mają tyle zdjęć, z których portret wyszedłby wspaniale. Niedługo rocznica ich ślubu, więc prezent byłby wspaniały.

Snice

Posty: 19

 
Dzięki kochani za pomoc. Nieźle naszukałam się tego artysty. Tutaj w tej galerii sztuki jest akurat kilka obrazów, jakie chciałam mieć. W ogóle to doskonała sprawa z takimi galeriami internetowymi. Po pierwsze jest rzetelnie i bezpiecznie, po drugie można odwiedzić kilka dziennie:) Polecam dalej i dziękuję za pomoc.

mniszek45

Posty: 15

 
Kiedyś nie bardzo interesowała mnie sztuka. Odkąd mam swoje mieszkanie gustują w obrazach olejnych i zapełniają moje ściany nie tylko w salonie. Nie wyobrażam sobie, by mogło być inaczej. Dlatego wszystkim, którzy nie mają pomysłu na design w mieszkaniu proponuję sztukę, jest ponadczasowa i zawsze modna.

codePerformance

Posty: 22

 
W swoim życiu miałam kilka podejść do malowania obrazów olejnych. Zawsze spełzły na niczym. To nie technika dla mnie. Trudno maluje się farbami olejnymi i przyzna to każdy artysta. Jak się już człowiek nauczy i zdobędzie doświadczenie, jest super zabawa.

druhnnna

Posty: 18

 
Mało kto z nas na co dzień zajmujących się pracą wchodzi na strony internetowe galerii, a tym bardziej odwiedza tradycyjne galerie. Wielka szkoda, bo jakoś ostatnio zaczęłam interesować się obrazami olejnymi i teraz wiem, ile straciłam nie uczestnicząc w takim życiu. Teraz nadrabiam stracony czas również kupując dzieła, które bardzo mi się spodobają.

nantusia

Posty: 14

 
Też myśleliśmy nad portretem ślubnym. I jak mielibyśmy wybierać to chyba olejny. Widziałam takie w galerii i rzeczywiście robią na człowieku wrażenie. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć profesjonalnego artystę, który zajmuje się wykonywaniem takich portretów.

Aniusiaaa1

Posty: 25

 
Zamawiałam portret ze zdjęcia w tej galerii https://www.oprawiamyobrazy.pl/strona/portrety-na-zamowienie. Jestem bardzo zadowolona, dlatego polecam wam, jeśli chcecie mieć portret, którego nie da się powstydzić.

stopiw7

Posty: 17

 
Kochani jeśli szukacie obrazów olejnych na sprzedaż to proponuję szukać w profesjonalnie prowadzonych galeriach. Sama natknęłam się dziwna aukcję i dobrze, że chociaż nie straciłam pieniędzy, ale obraz niestety do mnie nie dotarł. Lepiej nawet drożej kupić, ale w pełni bezpiecznie.

serum5

Posty: 19

 
Kocham obrazy olejne. W moim domu jest ich tak dużo, że już ich nawet nie liczę. Rzeczywiście posiadają duszę i coś w nich jest co nas przyciąga. Mam kilku ulubionych artystów i nie skaczę z kwiatka na kwiatek:) Polecam odwiedzać galerię, świetny relaks dla psychiki.

wertys45

Posty: 29